درخواست نمایندگی

درخواست نمایندگی به چه مفهومی است؟
چنانچه شما تمایل داشته باشید که از سامانه مزاج سنجی در مطب و یا درمانگاه خود استفاده نمایید ،نیاز به این درخواست رسمی خواهید داشت و پس ازآن است که اجازه به دسترسی به سامانه مزاج شناسی دیجیتال داده میشود.
نیازمندیهای ضروری برای استفاده از سامانه چیست؟
الف-دسترسی به اینترنت ب-لب تاپ و یا کامپیوتر ج – پرینتر
روش کار چگونه است؟
اگر شما یک متخصص طب سنتی هستید حتما آگاهی دارید که بدون اطلاع از مزاج سرشتی ،نخواهید توانست به یک درمان واقعی دست یابید .بنابراین بیماران قبل از ورود به اتاق شما برای ویزیت ،میبایست منشی با استفاده از سامانه مزاج سرشتی بیمار را استخراج کرده و از آن پرینت گرفته و وی را همراه با برگه مزاج سرشتی بداخل اتاق شما راهنمایی کند .
آیا این سامانه به افراد غیر پزشک هم واگذار میشود؟
بله امکان پذیر است، مشروط به اینکه در یک مرکز درمانی و یا فروشگاه گیاهان دارویی مشغول بکار باشید.
هزینه های سامانه مزاج شناسی چگونه است؟
بعد از ثبت نام و تایید یه های مربوطه که توسط موسسه انجام میپذیرد ،کارت شما را برای مزاج شناسی تعداد ۲۰ نفر برای آشنایی و تست شارژ میکنیم و بعد از اتمام آن شما با دسترسی مستقیم به درگاههای پرداخت بانکی میتوانید به میزان دلخواه کارت خود را شارژ نمایید. در حال حاضر مبلغ مزاج شناسی برای هر نفر مبلغ نا چيزي تعيين گرديده كه پس از ثبت نام در پروفايل خود آنرا مشاهده خواهيد نمود. درصورتیکه تمایل به این همکاری دارید لطفا با دقت فرم زیر را تکمیل نمایید.پس از تکمیل اقدامات بعدی از طریق ایمیل به شما اعلام خواهد شد. درصورت تمایل به دریافت نمایندگی و استفاده از کلیه خدمات سامانه، فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید .

فرم درخواست نمایندگی
logo-samandehi

آمارگیر وبلاگ